Strona Główna   Strona Główna

Witamy


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.
Staramy się możliwie najczęściej dodawać kolejne produkty wraz ze zdjęciami i opisami.

Nasze zbiory są okazałe i nie da się tu przedstawić wszystkiego, zachęcamy więc do wysyłania do nas zapytań, na które postaramy się szybko odpowiedzieć.
W tej chwili nie oferujemy bezpośredniej sprzedaży internetowej, strona ma służyć prezentacji map, rycin i czasopism oferowanych w antykwariacie.  Jeśli chcieliby Państwo nabyć jakiś produkt, prosimy o kontakt, wtedy podamy cenę (jeśli nie ma jej na stronie) i rozważymy możliwość wysyłki
Może się zdarzyć, że w ciągu jednego dnia napłynie kilka zapytań/zamówień na ten sam produkt, więc mimo, że będzie on jeszcze na stronie, może być już niedostępny. Z góry przepraszamy, jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce.

Z poważaniem
Adam Jakimiak
Ewentualne zamówienia na towary przedstawione na stronie realizujemy w kolejności zgłoszeń.


 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.